Medewerkers

Jelle de Boer

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
j.deboer@welzijnsv.nl

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Loenen
m.boot@welzijnsv.nl

Marjolein Borlee

Opbouwwerk Stichtse Vecht
Taalhuis, Buursportcoach
m.borlee@welzijnsv.nl

Dennis Duiker

Directeur-Bestuurder
d.duiker@welzijnsv.nl

Chantal Werensteijn

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
c.werensteijn@welzijnsv.nl

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

André Klerks

Financiële administratie
a.klerks@welzijnsv.nl

Marieke Reversma

Consulent Mantelzorg/Adviseur Welzijn
m.reversma@welzijnsv.nl

Nadia Abouzia

Medewerker Communicatie
Vrijwilligerscentrale en Welzijn Stichtse Vecht
n.abouzia@welzijnsv.nl

Daphne de Vette

Adviseur Welzijn / Project Welzijn op Recept
d.devette@welzijnsv.nl

Mehdi Mandehkarian

Facilitair medewerker
info@welzijnsv.nl

Marieke Broersma

Projectcoördinator
m.broersma@welzijnsv.nl

Lionne Schnitzeler

Coördinator Vrijwilligers
Facilitair Coördinator
l.schnitzeler@welzijnsv.nl

Johanna Veenstra

Secretarieel en facilitair medewerker
j.veenstra@welzijnsv.nl

Leonie de Vries

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek
l.devries@welzijnsv.nl

Josquin Wolfkamp

Projectleider vergunninghouders
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

Design & Bouw: Smyler Web