Medewerkers

 

            

Jelle de Boer

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
 

             

 

 

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Loenen
m.boot@welzijnsv.nl

  

              

Marjolein Borlee

Taalhuis, Buursportcoach & Opbouwwerk Stichtse Vecht
m.borlee@welzijnsv.nl

           

Sylvia Cox

Directeur-Bestuurder (a.i.)
s.cox@welzijnsv.nl

 

             

Sarah Faber

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
s.faber@welzijnsv.nl

           

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

            

André Klerks

Financiële administratie
a.klerks@welzijnsv.nl

          

  

Annemarie Kuurman

- Adviseur Welzijn / Coördinator Mantelzorgondersteuning/ Project Welzijn op Recept  
a.kuurman@welzijnsv.nl

 

 

       

Nadia Abouzia

Medewerker Communicatie Vrijwilligerscentrale en Welzijn Stichtse Vecht
           

Daphne de Vette

Adviseur Welzijn / Project Welzijn op Recept
d.devette@welzijnsv.nl

           

Mehdi Mandehkarian

Facilitair medewerker
info@welzijnsv.nl

    

 

            

Lionne Schnitzeler

Coördinator Vrijwilligers
Facilitair Coördinator
l.schnitzeler@welzijnsv.nl

           

Johanna Veenstra

Secretarieel en facilitair medewerker 
j.veenstra@welzijnsv.nl

            

Leonie de Vries

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek 
l.devries@welzijnsv.nl

             

Josquin Wolfkamp

Projectleider vergunninghouders 
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

Design & Bouw: Smyler Web