Medewerkers

 

 

 

Marijke Boot

Opbouwwerker Breukelen en Loenen
m.boot@welzijnsv.nl

 

Dennis Duiker

Directeur-Bestuurder
d.duiker@welzijnsv.nl

 

Chantal Werensteijn

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
c.werensteijn@welzijnsv.nl

Carolien van der Heijde

Adviseur Welzijn
c.vanderheijde@welzijnsv.nl

André Klerks

Financiële administratie
a.klerks@welzijnsv.nl

 

 

Marieke Reversma

Consulent Mantelzorg/Adviseur Welzijn
m.reversma@welzijnsv.nl

 

Marloes Kollaard

Projectcoördinator Vergunninghouders

m.kollaard@welzijnsv.nl

 

Daphne de Vette

Adviseur Welzijn / Project Welzijn op Recept
d.devette@welzijnsv.nl

 

Diederick Vollenga

Locatiemanager De Vondel/Hoornhofzaal
d.vollenga@welzijnsv.nl

Marieke Broersma

Projectcoördinator
m.broersma@welzijnsv.nl

Johanna Veenstra

Personeelszaken en CIP adviseur
j.veenstra@welzijnsv.nl

Leonie de Vries

Opbouwwerker Maarssen-Dorp en Maarssenbroek
l.devries@welzijnsv.nl

Natasja Verhoogt

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
n.verhoogt@welzijnsv.nl

Sami Geberehiowet

Maatschappelijk Makelaar Vrijwilligerscentrale
s.geberehiowet@welzijnsv.nl

Josquin Wolfkamp

Projectleider vergunninghouders
j.wolfkamp@welzijnsv.nl

Design & Bouw: Fly Webservices